Vyhledávání

Zboží se štítkem divadelní kostýmy

Zobrazuji 1 - 8 položek z celkových 8Zobrazili jsme 1 - 8 položek z celkových 8

Pro výrobce různých kostýmů (divadelních, filmových, popř. maškarních) dodáváme pružné látky (zátažné úplety, pružný materiál, výrobky z Lycry - někdy se těmto látkám říká, ne úplně přesně, plavkovina, i když i pružné látky na výrobu plavek máme ve své nabídce) především od předních italských, ale také od německých a španělských firem v široké paletě barev, v lesklém a matném provedení (více náš e-shop látek ) a textilní galanterii.

V oblasti textilní a oděvní galanterie se jedná především o různé druhy ozdobných galonových prýmků, zlatých a stříbrných leonských prýmků a šňůr, hadovek různých šíří a barev, různé druhy stuh, jako jsou plátěnky, keprovky, rypsovky, kalandrovací stuhy, kalhotová chránítka, suché zipy, poutkové stuhy různých šíří a barev. Režné, bílé, barevné.

V naší nabídce naleznete také různé druhy textilních popruhů, šňůr, prádlových pruženek (prádlové gumy), dírkových pruženek, kulatých gumiček, pružných lan různého průměru, nití a mnoho dalších výrobků textilní galanterie.

Na této stránce je pouze malá ukázka, více naleznete u nabídky jednotlivých druhů textilní galanterie v nabídce na levé polovině stránky.

Pokud potřebujete poradit s výběrem, máte-li dotaz nebo připomínku, můžete nás kontaktovat na:

e-mail: elastiko@elastiko.cz
Tel: 603 551 068
Tel: 604 234 558

Akční nabídka

Rychlý kontakt

Tel: 603 551 068

E-mail: elastiko@elastiko.cz