Vyhledávání

Pruženka kulatá šíře 1,2mm

Pruženka kulatá klobouková šíře 1,2mm

Tato pruženka se díky specifickému použití nazývá také klobouková guma. Ačkoliv původně se používala výhradně po kloboučnické účely, v dnešní době je její použití značně široké.

Kulaté pruženky prodáváme od průměru 0,8mm až do průměru 4mm. Od 4mm do 12mm je prodáváme pod názvem pružná lana. Kulaté pruženky se využívají v oděvním průmyslu (do tunýlků, řasení, ozdoba apod.), v papirnictví (ke stahování složek, diářů apod.), nebo v kloboučnictví (klobouková guma). Jejich použití je však široké a setkáváme se s ní např. u skipasů, oděvních visaček nebo výrobních visaček.

Složení: 29% elastan, 71% viskóza

Šíře: 1,2mm

Návin: 50m cívky nebo karty

Tažnost: 120 - 130%

ČESKÝ VÝROBEK

Zboží prodáváme po celých návinech, nikoliv po jednotlivých metrech!

Obrázek zboží: Pruženka kulatá šíře 1,2mm

Dostupnost: ihned


Obrázek zboží: Pruženka kulatá šíře 1,2mm Obrázek zboží: Pruženka kulatá šíře 1,2mm Obrázek zboží: Pruženka kulatá šíře 1,2mm Obrázek zboží: Pruženka kulatá šíře 1,2mm Obrázek zboží: Pruženka kulatá šíře 1,2mm Obrázek zboží: Pruženka kulatá šíře 1,2mm Obrázek zboží: Pruženka kulatá šíře 1,2mm Obrázek zboží: Pruženka kulatá šíře 1,2mm Obrázek zboží: Pruženka kulatá šíře 1,2mm Obrázek zboží: Pruženka kulatá šíře 1,2mm Obrázek zboží: Pruženka kulatá šíře 1,2mm Obrázek zboží: Pruženka kulatá šíře 1,2mm Obrázek zboží: Pruženka kulatá šíře 1,2mm

Varianty - Barva VSh

Cena: 110,50 Kč (2,21 Kč/m)
S DPH: 133,71 Kč

balení


Diskuse o výrobku Pruženka kulatá šíře 1,2mm

U zboží Pruženka kulatá šíře 1,2mm zatím není diskuse. Můžete být první kdo do diskuse přispěje.

Vložit příspěvek

Chcete-li reagovat na některý příspěvek a nemáte zapnutý JavaScript, nebo jej nemůžete použít, je nutné si zapamatovat číslo daného příspěvku a poté jej vložit do následujícího pole.
Štítky uživatelů k touto zboží: